Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Podroże - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

441 735 zł3 005 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam. Działka 3005 m pod dom lub 2 dwulokalowe | zabudowa usługowa | 10 min od Łeby | mpzp | 147 zł/m Szukasz przestrzeni, gdzie Twoja rodzina złapie oddech, a Ty w pełni naładujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

580 000 zł146,40 m² 3 961,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu drugi etap budowy wysokiej jakości domów z podziemnym garażem, ogrodem i pompą ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł567 m² 282,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w urokliwym Nowęcinie przy ul.Wesołej bezpośrednio sąsiadującym z nadmorską Łebą o powierzchni 567 m2. Lokalizacja łączy kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 313 m² 89,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1313 m2, położone w pięknej okolicy, niedaleko jezior : Salino ok. 3 km, j. Czarne ok. 3,5 km, dąbrze ok. 2,5 km i jeziora Żarnowieckiego ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 133 m² 131,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy Łeby z pozwoleniem na budowę domu! Możliwość zakupu działki na raty notarialne! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, w otoczeniu przyrody i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 405 m² 255,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy/ nadmorskiego kutrortu łeba- w nowęcinie działka Działka budowlana o powierzchni 1405 m2, szerokości ok 27 m i długości ok. 51 m objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł392 m² 994,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks budynków mieszkalno-technicznych. Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Wicko: prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2000 m2, zabudowanej trzema obiektami.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł1 011 m² 224,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży 4 działkek nad morzem w miejscowości Słajszewo, powiat Wejherowski gmina Choczewo. Do sprzedania działki o powierzchni 1011 do 1057 m2 w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 594 m² 55,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Działka budowlana nr 186 o powierzchni 0,3594 ha (3594 m ) , położona w miejscowości Wolinia w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Darżewo

Darżewo(Podroże + 23 km)

302 400 zł3 780 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z aktualnymi warunkami zabudowy - Laska, obręb Darżewo Na sprzedaż działka o powierzchni 3780 m , położona w miejscowości Laska , nr ewidencyjny 57/2, obręb Darżewo. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł140,88 m² 9 192,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:836 m²